Atrakcje

Z wielką radością przedstawiamy Wam nasz Wakepark, oparty o dwusłupowy system Primus Duo.

System dwusłupowy firmy Primus jest Polską konstrukcją która w ubiegłych latach zyskała duże uznanie wśród użytkowników i operatorów. Główną zaletą tego systemu jest możliwość startu, zatrzymania oraz zawrócenia użytkownika wyciągu, w dowolnym momencie. Kolejnym plusem jest także możliwość dowolnej regulacji prędkości wyciągu, w zależności od preferencji bądź umiejętności użytkownika. Kombinacja tych zalet pozwala na płynne wejście w świat sportów wodnych takich jak wakeboard bądź narty wodne, a osobom z doświadczeniem na szlifowanie swoich umiejętności. Użytkownik w trakcie jazdy na wyciągu będzie poruszał się po elipsie której obwód to około 400 metrów. Zaawansowani użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania z tzw. przeszkód, które będą umożliwiały wykonywanie spektakularnych ewolucji.

PKK_7356

Dla oglądających jest trybuna, dzięki której będziecie mogli podziwiać postępy swoich znajomych. Miejsce te stanowi bazę wyciągu, w której znajdziecie wypożyczalnie wakeboardów, nart wodnych i desek SUP. Do Waszej dyspozycji będą również longboardy, na których można jeździć po ścieżkach rowerowych zlokalizowanych w pobliżu zatoki Miłej a także jeziora Ukiel. W dolnej części trybuny mieści się sklep z artykułami sportowymi, a także bar w którym posilicie się po pływaniu.

11146488_500892666725236_1802722638095508445_n

Byście mogli wypoczywać w komfortowych warunkach, do Waszej dyspozycji są leżaki, a dla chowających się przed słońcem olbrzymie parasole. Między drzewami zawiesiliśmy dla Was slackline czyli taśmę po której można chodzić, by wyćwiczyć balans i równowagę. Ciągle dorzucamy nowe atrakcje do naszego Wakeparku, by zatoka była Miła.