Bar

Czasem jest tak, że trafia nas miłość od pierwszego wejrzenia. Myśleliśmy, że to zwykła ściema, nic nieznaczący frazes, który jest nadmiernie eksploatowany przez kiczowate hollywoodzkie produkcje. Nie mogliśmy się bardziej mylić! Zatoka Miła Jeziora Ukiel przytłoczyła nas swoim specyficznym urokiem, zawładnęła naszymi sercami i umysłami. Wiedzieliśmy od razu, że to jest miejsce, w którym chcielibyśmy się zrelaksować, pływać na wake`u i bawić się ze znajomymi.

Bardzo długo łudziliśmy się nadzieją, że ktoś podejmie się utworzenia wypasionego miejsca, gdzie moglibyśmy uprawiać nasze ulubione sporty. Nic takiego jednak się nie działo. Pozostało nam tylko jeździć po całym świecie w poszukiwaniu najlepszych miejscówek do uprawiania wakeboardingu i longboardingu. Nasze myśli mimo to ciągle wracały do Zatoki Miłej.

Czas mijał, a my marzyliśmy, by mieć pod domem miejsce, w którym moglibyśmy realizować swoje pasje. Miejsce, gdzie wiele osób będzie mogło uprawiać różne zwariowane sporty, a także dzielić się swoim doświadczeniem z innymi ludźmi. Miejsce, które będzie kojarzyć się z dobrze spędzonymi chwilami.

Dojrzeliśmy i doszliśmy do wniosku, że czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce. Szybko zrodził się w naszych głowach plan sprawienia, że Zatoka Miła, będzie miła nie tylko z nazwy. Tak powstał projekt Nice Bay.

2 lata ciężkiej pracy, poświęceń i wyrzeczeń zaowocowały powstaniem tego wyjątkowego miejsca. Te dwa lata nauczyły nas uporu i wspierania siebie nawzajem. Wiedzieliśmy, że na końcu drogi jest spełnienie naszego marzenia, wiec wspierając się na naszej drodze do realizacji planu powtarzaliśmy sobie:

logo7

DSC04369-2