Cennik

Pewnie ciekawi Cię, ile kosztuje przyjemność popływania w naszym parku, oraz co oferujemy w cenie. Odpowiedź jest bardzo prosta. Rezerwując godzinę pływania w parku Nice Bay Olsztyn, możesz liczyć na to, że otrzymasz do dyspozycji deskę, kapok, kask oraz jeśli będziesz potrzebować – piankę. Staramy się zawsze idealnie dopasować sprzęt do Twoich potrzeb i służymy radą, jeśli chciałbyś zaopatrzyć się w swoją deskę.

Chcesz pływać w tygodniu (poniedziałek – piątek)

Chcesz pływać w weekend

Rezerwacja tak zwanego „1 miejsca” oznacza udział w godzinie współdzielonej. Jest to godzina, w czasie której pływają maksymalnie cztery osoby. Staramy się, aby w takiej godzinie użytkownik miał dwie sesje po minimum 6 minut. Zależy to od tego jak szybko użytkownicy się zmieniają i jak szybko są przygotowani do pływania. Cena za jedno z czterech miejsc w godzinie.

Pamiętaj aby być 15 minut przed rozpoczęciem godziny rezerwacji!

Koniecznie przeczytaj też regulamin korzystania z parku!!

Interesują Cię karnety? 

13020358_1244451132254290_1785456692_n karnet_20_miejsckarnet_40_miejsc

Karnet Sezonowy

karnet open

Karnet sezonowy jest aktywny w terminie od 15.06.2018 do 15.09.2018, pozwala on na rezerwację 1 miejsca w godzinie dziennie za pomocą systemu rezerwacji i pływaniu w każdej nie zarezerwowanej godzinne po zgłoszeniu chęci pływania do obsługi wakeparku. Obowiązuje kolejność zgłoszeń  chęci skorzystania z wyciągu dla karnetowiczów sezonowych.

W celu zakupu karnetu, napisz do nas na info@nicebay.pl lub podjedź do wakeparku.

Wypożyczalnia dodatkowego sprzętu sportowego

 REGULAMIN KORZYSTANIA Z WAKEPARKU