Przejdź do treści

Atrakcje

Tor do wakeboardu dzięki kombinacji dwusłupowej konstrukcji i zawsze pomocnych instruktorów jest idealnym miejscem by zacząć przygodę z wakeboardem. Zawsze przed pływaniem przeprowadzimy instruktaż dla osób początkujących, tak by twój progres był jak najszybszy i bezpieczny.

Główną zaletą dwusłupowej systemu jest możliwość startu, zatrzymania oraz zawrócenia użytkownika wyciągu, w dowolnym momencie.

Kolejnym plusem jest także możliwość dowolnej regulacji prędkości wyciągu, w zależności od preferencji bądź umiejętności użytkownika. Kombinacja tych zalet pozwala na płynne wejście w świat sportów wodnych takich jak wakeboard, a osobom z doświadczeniem na szlifowanie swoich umiejętności.

Użytkownik w trakcie jazdy na wyciągu będzie poruszał się po elipsie której obwód to około 400 metrów. Zaawansowani użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania z tzw. przeszkód, które będą umożliwiały wykonywanie spektakularnych ewolucji.

Deski Sup

 

Uroki zatoki można podziwiać stojąc na desce SUP z wiosłem w ręku. Padlowanie jest to zajawka dla wszystkich niezależnie od wieku którą można uprawiać cała rodziną lub/z przyjaciółmi.

OneWheel

 

Elektryczna deska z jednym kołem, która pozwoli Ci surfować do 30 km/h po każdej nawierzchni. Chodniki , leśne ścieżki , czy bezdroża to naturalne środowisko dla OneWheela. Jeśli jesteś fanem snowboardu lub innych sportów deskowych, koniecznie musisz spróbować.

E-Foil

Przedstawiamy LiftFoil, deskę dzięki której uniesiesz się ponad wodę! eFoil wykorzystuje zaawansowaną baterię litową do zasilania cichego silnika elektrycznego, a także bezprzewodowy ręczny kontroler bluetooth. Odpowiednio przygotowana deska jest w stanie osiągać prędkość 40km/h, a wysokość na jakiej lewitujemy potęguje wrażenia z pływania.

Longboard/ Shortboard

 

Świetna alternatywa dla deskorolki, większe kółka i dłuższa deska sprawia, że jazda jest płynna i dużo prostsza niż na jej krótszej siostrze.

Partyboat

 Platforma imprezowa na wodzie z rurą do tańca o imponującej powierzchni 120 metrów kwadratowych.

Strefa Chillout

 

Dla spragnionych chillu i pięknych widoków na zatokę jest trybuna, dzięki której będziecie mogli podziwiać postępy swoich znajomych. Miejsce te stanowi bazę wyciągu, w której znajdziecie min. bar.

Byście mogli wypoczywać w komfortowych warunkach, do Waszej dyspozycji są leżaki pufki i hamki. , dla chcących wyćwiczyć balans i równowagę mamy trickboardy.

Imprezy

Jesteśmy jedynym lokalem na terenie zatoki miłej który organizuje imprezy tematyczne,koncerty, stand up-y, festiwale, imprezy sportowe, nocne pływania, spontaniczne dancingi.

Kompleksowo zorganizujemy imprezy: wieczory panieńskie/kawalerskie, integracyjne dla Twojej firmy. Zakres usługi jest ustalany indywidualnie, możliwości są nieograniczone. Począwszy od transportu przez nocleg, wyżywienie i moc atrakcji.


Designed by Spring Leading

Copyright © 2023 Nicebay Wakepark

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.